Ürün Eklemek İçin Bize Ulaşın
Mail: İnfo@anindabul.net

Kullanıcı Oyu: 5 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin
 

Gece kıyafeti olarak bilinen abiyeler; önemli günlerde zarafeti elde etmek isteyen kadınların tercihi olmaktadır. Biz de Enmodabox.com olarak bu alanda bir araştırma yaptık ve en güzel abiyeleri sizler için derledik. Genelde kadınların özel gün ve gecelerde tercih ettikleri abiye modelleri; dantelli, tüllü, kabarık ve sade gibi çeşitleri ile ön plana çıkıyor. Kadınların en sık tercih ettikleri abiyeler arasında bunlar bulunuyor. 2016 abiye modelleri içerisinde de yine bu yüzden fazlaca tasarım var. Piyasaya baktığınız zaman siz de bunun böyle olduğunu göreceksiniz. Daha çok dantelli abiye modelleri 2016 ile karşı karşıya kalacaksınız.

Bu arada kapalı giyinen kadınlar tarafından uzun, cesur bayanlar tarafından da sırt dekolteli ve straplez abiyeler ön planda olmaktadır. 2016 yılında da yine bu alanda fazlaca tercih yapılacağa benziyor. En güzel abiye modelleri ile istediğiniz ortamda en güzel kadın olma fırsatı yakalayacaksınız. Bu, tamamen sizin yapacağınız abiye tercihi ve onu sunuş şekliniz ile alakalı olmaktadır. En güzel abiye modelleri 2016 arasından bir seçim yaptıktan sonra; onu nasıl kombin ettiğiniz de, güzel görünümüz ile doğrudan alakalı bir durum olmaktadır. Yalnızca bir abiyenin şık olması yetmez, aynı zamanda onun vücuda oturması ve diğer detaylar ile bir bütün oluşturması da gerekmektedir. Ancak bu şekilde bir kadın tam anlamı ile güzel bir görünüme sahip olacaktır.

en-guzel-abiye-modelleri16.jpgen-guzel-abiye-modelleri7.jpgen-guzel-abiye-modelleri11.jpgen-guzel-abiye-modelleri18.jpgen-guzel-abiye-modelleri2.jpgen-guzel-abiye-modelleri15.jpgen-guzel-abiye-modelleri9.jpgen-guzel-abiye-modelleri13.jpgen-guzel-abiye-modelleri17.jpgen-guzel-abiye-modelleri12.jpgen-guzel-abiye-modelleri8.jpgen-guzel-abiye-modelleri4.jpgen-guzel-abiye-modelleri5.jpgen-guzel-abiye-modelleri10.jpgen-guzel-abiye-modelleri6.jpgen-guzel-abiye-modelleri3.jpgen-guzel-abiye-modelleri14.jpgen-guzel-abiye-modelleri.jpg

Bayanlar için hangi yaşta olurlarsa olsun özel ve anlamlı günlerin vazgeçilmez kıyafeti abiyelerdir. Daha şık, gösterişli ve özel olduğu için organizasyonlarda tercih edilmekte olan abiye modelleri her sene en güzel ve yeni çeşitleri ile trendler arasındaki yerini alıyor. Özellikle yaz aylarında yoğun bir şekilde düzenlenmekte olan düğün törenleri, iş toplantıları ve iş yemekleri gibi alanlarda bayanlar abiye giymeyi tercih eder iken bizde 2016 yılında moda evlerinde giyim mağazalarında en çok tercih edilecek olan 3 abiye elbise modelini sizlere sunmak ve fiyatları hakkında bilgiler vermek istiyoruz.


Statistics

Kullanıcılar
1
Makaleler
237
Makale Görünüm Sayısı
1392278

Kimler Online

161 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi